• 02188783085 - 09123184704
  • info@pablaw.ir
  • تهران - جردن - پلاک 100 - طبقه 2 - واحد 8

درباره موسسه حقوقی و داوری بین المللی پویندگان عدل و برابری


ناگزير همه انسانها در طول زندگي اسنادي را امضا مي كنند كه هر واژه آن داراي بار حقوقي است و مي تواند تعهداتي را بر ذمه مستقر و يا حقي را سلب يا به ديگري منتقل نمايد.لذا بدون مشورت با مشاور حقوقی و  یا وكيل دادگستری، اين امر مي تواند خسارات بعضا جبران ناپذيري را ايجاد نمايد.موسسه حقوقی و داوری بین المللی پویندگان عدل و برابری ارائه دهنده خدمات نوین مشاوره حقوقی در ایران و خارج از ایران (مختص مهاجران) توسط مجموعه ای از بهترین و مجرب ترین وکلاء پایه یک  دادگستری و قضات بازنشته آماده ارائه خدمات تخصصی و آنلاین از قبیل قبول دعاوی حقوقی، کیفری و بيمه ای به هموطنان عزیز می باشد . ‎‎این  موسسه  بر آن است تا با ارائه مشاوره حقوقي در كليه زمينه ها از جمله كيفري، حقوقي، خانواده، قراردادها، ثبتي ، داوری و مالياتي و… شما را از بروز اختلافات و دعاوي احتمالي ايمن نگه داشته و به ياري وكلا وحقوقدانان مجموعه، گام به گام ، در دستيابي به حقوقتان در محاكم همراه شما باشد.


مأموریت ما


موسسه حقوقی و داوری بین المللی پویندگان عدل و برابری ارائه دهنده انواع خدمات حقوقی،داوری و ثبتی برای شرکت ها و افراد حقیقی می باشد که در داخل و خارج کشور خدمات خود را به صورت آنلاین یا حضوری ارائه میدهد


دیدگاه ما


موسسه حقوقی و داوری بین المللی پویندگان عدل و برابری در نظر دارد تا خدمات حقوقی و داوری را برای هموطنان داخلی و خارجی کشور به صورت آنلاین و آسوده در اختیار قرار دهد تا در هر مکان و هر زمان بتوانند مشاورات حقوقی خود را توسط تیم متخصص ما انجام دهند.

خدمات آنلاین ما

خدمات حقوقی

موسسه حقوقی و داوری بین المللی پویندگان عدل و برابری در نظر دارد تا بتواند خدمات و مشاوره های حقوقی را در این وب سایت به صورت آنلاین در اختیار شما عزیزان قرار دهد .

خدمات داوری

موسسه حقوقی و داوری بین المللی پویندگان عدل و برابری آمادگی دارد تا داوری در دعاوی داخلی و خارجی شما هموطنان را پذیرفته و در جهت احقاق حقوق شما اقدام نماید.

خدمات ثبتی

موسسه حقوقی و داوری بین المللی پویندگان عدل و برابری می­ تواند با ارائه مشاوره تخصصی خود شرکت هایی که نیاز به  ثبت تغییرات خود طبق قانون تجارت دارند را یاری نماید.

آشنایی با مدیر عامل

امیر برابری

مدیر عامل

گزیده خدمات